سوالات متداول

دستگاه تصفیه آب خانگی در زیر سینک آشپزخانه، آبدارخانه و همچنین ورودی آبخوری ها و یخچال ها و آبسرد کن ها نصب می‌شود و در آشپزخانه نصف کمتر کابینت زیر سینک را فضا اشغال می‌کند و آب تصفیه شده سالم را از طریق یک شیر فانتزی شیک تمام استیل که بر روی گوشه سینک نصب میشود به شما تحویل میدهد و در طول ۲۴ ساعت شبانه روز تا ۲۲۰ لیتر آب تصفیه شده را میتوانید استفاده کنید.

مهم ترین اقدام پس از نصب دستگاه تصفیه آب شستشوی فیلتر ها با استفاوه از آب تصفیه شده می باشد. طریقه شستشو به این صورت هست که پس از گذشت یک ساعت از نصب دستگاه مخزن آب آن پر شده و سیستم خاموش می شود و شما باید شیر بالای سینک رو کاملا باز گذاشته تا آب داخل مخزن کاملا خالی شود و سیستم را شستشو دهد. بهتر است این کار را سه بار انجام دهید.
پس از این شستشو اولیه میتوانید از آب دستگاه با خیال راحت استفاده نمایید اما ممکن است تا چند هفته مزه آب برای کسانی که برای ادلین بار از آب تصفیه شده استفاده میکنند ناخوشایند باشد و کمی تلخ به نظر برسد. اما این مشکل بعد از گذشت چند هفته حل می شود زیرا مصرف کننده به مزه آب تصفیه عادت می کند.
در مواقع مسافرت های طولانی شیر ورودی آب را بسته و با استفاوه از شیر بالایی دستگاه مخزن تصفیه آب را کاملا خالی نمایید و پس از بازگشت از مسافرت عملیات شستشو فیلتر ها و مخزن را مجددا به همان صورت که اعلام شد انجام دهید.
در صورت هر گونه مشکل و یا سوال احتمالی با پشتیبانی فروشگاه گوارنوش تماس حاصل فرمایید.

زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی از زمان خرید و شروع استفاده از دستگاه عمر فیلترهای پایین دستگاه ۶ ماه میباشد و باید تعویض شود و فیلترهای بالا دستگاه  ممبران، پست کربن، مینرال از ۱ تا ۲ سال عمر مفیدشان است و بستگی به آب منطقه دارد و تا رسیدن این زمان لازم به تعویض آنها نیست و برای کسب اطلاعات بیشتر از فیلترهای دستگاه تصفیه آب و زمان تعویض آنها به صفحه زمان تعویض فیلترها مراجعه نمایید.

نصب آب تصفیه کن خانگی از ۲۰ دقیقه و نهایتا تا ۴۰ دقیقه زمان لازم است.

شما در هر زمان میتوانید به فروشگاه انلاین ما مراجعه نمایید و محصول مورد نظر را انتخاب نموده و خرید خود را انجام دهید. همچنین میتوانید در ساعات اداری با کارشناسان فروش ما برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و خرید بهتر تماس بگیرید و در ساعات غیر اداری با پیام رسانهای جدول روبرو درخواست تماس و مشاوره و خرید نمایید و همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

بطری های آب معدنی طبق بررسی های اخیری که انجام شده سرطان زا هستند و واقعا آب معدنی نمیباشند و امروزه اگر دقت کنید به آب آشامیدنی تبدیل شده است که حتی بر روی آنها درج شده است که هیچ فرقی با آب شیر مصرفی خانه ندارد! و این بطری های پلاستیکی باعث درست شدن زباله دانی های بزرگی شده است که حدوداً تا یکصد سال تجزیه نمیشود که این خود مشکل مهمی در محیط زیست کشور عزیزمان است و همچنین بسیار پر هزینه میباشند. از طرفی دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت گرفتن شن، ماسه، آهک، نیترات، نیتریت، سختی آب و همچنین قدرت آب شیرین کن داراست که در مناطقی که آب شور میباشد را به آب شیرین تبدیل میکند و در طی مراحل فیلترهای مختلف دستگاه این عملیات را انجام داده و در مرحله آخر املاح مورد نیاز بدن را حفظ میکند و آب تصفیه شده سالم و گوارا را تحویل شما میدهد که این آب برای افرادی که ناراحتی های قلبی و عروقی،گوارشی و کلیوی مثل سنگ کلیه دارند امری ضروریست و همچنین کسانی که میخواهند پوستی شفاف و پرطراوت داشته و از مریضی های پوستی به دور باشند و از تمام فواید آب تصفیه شده سالم بهره ببرند با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانند سلامتی خود و خانواده و فرزندان دلبندشان را تضمین کنند.

مصرف برق در آب تصفیه کن های خانگی RO فقط ۲۴ ولت میباشد که دستگاه با از ترانس(آداپتور) برق ۲۲۰ ولت را به ۲۴ ولت تبدیل میکند و این مصرف برق به اندازه کمی بیشتر از شارژ موبایل میباشد.

بله میشود، شما می‌توانید به غیر از آب تصفیه شده ای که از دستگاه با استفاده از یک شیر مجزا فانتزی بر روی سینک آشپزخانه میگیرید و مصرف میکنید، خروجی اب تصفیه شده دیگری هم از دستگاه آب تصفیه کن خانگی خود بگیرید و به یخچال خود نصب نمایید و از آنجا هم آب تصفیه شده سالم را استفاده نمایید که این کار را در صورت درخواست شما خریدار گرامی در زمان ثبت سفارش، کارشناسان نصب ما در زمان نصب دستگاه برای شما به صورت رایگان انجام خواهند داد.

کیفیت آب شهری در تمام شهر ها  تقریبا برابر است.در مورد آب ما با دو  واژه  کیفیت و مطلوبیت  مواجه هستیم. کیفیت آب شهری مطمئناً بر اساس استاندارد های بین الملی و ملی در حد استاندارد است. یعنی این آب گند زدایی و کلرزنی شده و آب قابل مصرف است ولی در مورد مطلوبیت استاندارد خاصی وجود ندارد. به طور مثال در مورد بوی آب شاخص خاصی وجود ندارد. پس اگر آب شهر دارای بو خاصی بود دلیل برای بی کیفیتی آن  آب نیست. بلکه آن آب مطلوب به ذائقه نیست. همچنین در مورد کلر که نیاز نیست وارد بدن ما شود پس این کلر در این دستگاه  از آب گرفته می شود تا بو و طعم کلر در آب نباشد و این آب عاری از هرگونه میکروب ، ویروس ، انگل و املاح مضر و سرطان زا و دارای مطلوبیت برای نوشیدن  می شود.

جهت جلوگیری از ابتلا به سنگ کلیه و حذف مواد سرطانزا از آب و لذت از آب با طعم مطلوب و سلامتی دستگاه گوارش و اعضا بدن استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی اکیدا توصیه می شود .

فرهنگ استفاده از دستگاه تصفیه آب روز به روز بالاتر رفته و تعداد افراد بیشتری از آن استفاده می کنند .

فرهنگ استفاده از این دستگاهها در کلیه مناطق دنیا و بخصوص کشورهای پیشرفته در بین عموم مردم رایج می باشد و تعداد زیادی از افراد در دنیا از این وسیله استفاده می نمایند . ساده ترین راه برای نمایش کارایی این دستگاهها از اقدامات روزمره زندگیست که قابل مشاهده می باشد . برای مثال کتری چای دیگر رسوب نمی گیرد ، آب یخ زده بسیار بلوری و شفاف خواهد بود و … و همچنین با استفاده از دستگاه سنجش TDS در حضور مشتری ، تغییر قابل ملاحضه آب قابل مشاهده هست .

دستگاههای مختلفی در بازار وجود دارند که  از چند مرحله فیلتر استفاده می نمایند. هر فیلتر وظیفه خاصی را به عهده داشته ولی معمولا افراد سودجو با اضافه کردن فیلتر اضافی به دستگاه تلاش می کنند مشتری را فریب دهند چون عملا برخی فیلترها یا کارایی لازم را ندارند و یا گاهی اوغات از یک فیلتر چندبار و به اشکال مختلف استفاده می کنند . بهترین دستگاهها  برای تصفیه آب ؛ دستگاههای ۶ مرحله ای دارای پمپ و مخزن می باشند که سیکل کامل تصفیه را انجام می دهند . دستگاههای ۶ مرحله ای بدون پمپ و مخزن نیز در بازار موجود هست که نسبت به مدل های دارای پمپ و مخزن از کارایی پایین تری برخوردارند .

خیر، مخزن های این دستگاهها ضد رسوب و باکتری و لجن بوده و ماهها آب درون آنها خراب نمیشود و همچنین طراحی دستگاه به گونه ای است که آب مخزن هنگام خروج باز هم مورد تصفیه قرار گرفته تا با خیال راحت از آب استفاده نماییم . البته همیشه سعی کنید از برندهای مرغوب و با کیفیت ، مخزن را انتخاب کنید .

زیاد بودن تعداد فیلتر ملاک نیست بلکه کیفیت آنها مهم است و اینکه آیا به آن فیلتر نیاز دارید یا خیر؟ مثلا برای آب شهری معمولا نیازی به فیلتر UV نیست و نصب این فیلتر هزینه و دردسر اضافی هست . سیکل تصفیه در ۵ مرحله انجام میشود و تعداد بیشتر فیلترها ، معمولا فیلترهای انتخابی و مکمل هستند . ما دستگاهای بیشتر از ۷ فیلتر را توصیه نمی کنیم .

اطلاعات تماس

تهران، شهرک غرب

تلفن فروش: ۰۹۱۲۹۵۹۷۱۷۹۰۹۰۱۵۳۲۶۵۶۴

تلفن خدمات پس از فروش: ۰۹۱۲۸۱۵۸۱۱۳

به پشتیبانی نیاز دارید؟

در کمترین زمان در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم

پشتیبانی ۲۴ ساعته در واتساپ

به ما ایمیل بفرستید